Taşdan PanjurTaşdan PanjurTaşdan Panjur
0216 291 1123
Adres Bilgilerimiz
Taşdan PanjurTaşdan PanjurTaşdan Panjur

Hizmetlerimiz

PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

Taşdan Panjur Pimapen bayisi uygulamış olduğu sistemler ile ortamlarınız dıştan ve içten olaşabilecek ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde mekanlarınızın yaşam standartlarını en üst seviyede olmasını sağlar.

Üstün Yalıtım: PVC Pencere ve Kapı Sistemleri ana profilleri 70/80 mm genişliğindedir. Elastik contalar 6 odacıklı profilleriyle siyah/gri renkte leke bırakmayan ve ısı ve ses yalıtımının yanında hava, su, ses ve toz yalıtımı da sağlamaktadır.

Emniyet ve Güvenlik: Çift camlar 24-30-36-44-52 mm genişliğinde , çift/üçlü cam ve panel kullanımı sağlayan çıtaları mevcuttur. Ek ürünler ile en üst seviyede güvenlikli pencere ve kapı sistemleri uygulanabilmekte.

Tasarım: PVC Pencere ve Kapı Sistemleri beyaz renk dışında 13 farklı renk ve desende çeşitli profilleri mevcuttur.

kapı ve pencere pimapen bayi

Motorlu Panjur Sistemleri

Motorlu panjur sistemleri farklı işler ve farklı amaçlarlar için kullanılmaktadır. Kullanım alanları depo girişleri, mağaza kapıları, daire pencereleri ve garajlarda tercih edilmektedir.

Uygulama yapılacak mimari yapınızın estetik görünümünü güzelleştirerek geniş ürün yelpazesi ile yapınıza uygun renk ve modellerle mekanlarınıza değer katar.

Faydaları: Dıştan gelebilecek tozu, kiri, yağmuru engelleyerek mekanlarınızın hijyenik kalmasını sağlar. Panjur sistemleri pencerelerden soğuk hava gelmesini engellediği gibi dışarıdan gelen sesleride engelleyen bir yapıda üretilmektedir.

motorlu panjur motaj

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkonlar açılıp kapanma özellikleri ile yaz/kış 4 mevsim gün ışığından yararlanmanız ve farklı amaçlarda kullanmanıza olanak sağlamanın yanı sıra dekoratif bir görüntü oluşturmaktadır.

Cam balkon sistemleri, eviniz yapısı fark etmeksizin villa, müstakil veya apartman dairesi fark etmeksizin hayatınızı olumlu yönde değiştirecek bir sistemdir. 

Taşdan Panjur cam balkon sistemlerini hava şartlarına göre istediğiniz zaman açıp, kapatıla bilmesi son derece kolay ve pratiktir, aynı zamanda bununla birlikte cam balkonlar, bulunduğu ortamı ısıtmak çok kolay olacaktır.

cam balkon sistemleri

Giyotin Cam Balkon Sistemleri

Giyotin cam balkonlar standart cam balkon sisteminden farklı olarak dikeyde şekilde açılıp/kapanma mantığıyla çalışmaktadır. Giyotin camlar görünüm ve kullanışlığı ile  cam balkonlar için oldukça ergonomik bir sistemidir.

Bu sistemler müşteri isteğine ve ihtiyacı göre  iki farklı model kullanılabilmektedir.

Model 1:  2 panelden oluşan giyotin cam sistemi; panellerden birisinin sabit diğerinin hareketli olduğu modeldir.

Model 2: 3 panelden oluşan giyotin cam sistemi; bir panelin sabit diğer iki panelin hareketli olduğu modeldir. İsteğe ve uygulanacak alanın yüksekliğine göre panel sayısı 4 adete kadar çıkarılabilmektedir.

giyotin cam balkon sistemleri

Pergole Tente Sistemleri

Alüminyum yapıya sahip üst düzey geri çekilebilir tente olan Pergola Roof, tüm yıl boyunca verandanız, terasınız ve arka bahçenizden yararlanmanız için kalıcı ve estetik sistemler sunar. Yerleşik oluk ile su geçirmezdir ve yerleşik LED aydınlatma ile birlikte gelir.

” Tam olarak istediğiniz gibi ve daha iyisi… “

Malzemeler
Soltis Proof 502 by Serge Ferrari, 5 yıl garantili, oldukça dayanıklı, boyutsal olarak stabil bir malzemedir. Bakımı kolay olan bu su geçirmez malzeme, kötü hava koşullarına ve UV’ye karşı koruma sağlar ve PVDF yüzeyi sayesinde olağanüstü kir ve küf direnci sunar.

pergole tente sistemleri

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama ile gerçekleştirmiş olduğumuz tüm projelerimizde büyük/küçük ölçekli ayırmaksızın aynı özen, titizlik ve ciddiyetle çalışmaktayız.

Yapmış olduğu tüm projeler son derece yüksek kalite standardına sahiptir. Projelerimizde çevreye zarar vermeden, doğal kaynakları koruyarak, iş sağlık ve güvenliğine uygun çalışma prensipleriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Firmamız dinamik, yenilikçi yapısı ile hizmet kalitesini en üst düzeye çıkartarak, siz değerli müşterilerinin beklentilerini doğru analiz ve değerlendirmeler yaparak en iyi fayda sağlayan ürünler sunuyoruz.

alüminyum doğrama işleri
Whastapp Destek ile hemen soru sorup teklif alabilirsiniz.

Kaliteden taviz vermeden en iyisini yapıyoruz.

20 yıllık tecrübemiz ile yaptığımız tüm işlerde en iyisi en kalitelisini yapıyoruz. Yaptığımız işin arkasındayız ve her zaman sizinleyiz.